Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
Young Science NAS Ukraine
Scholarships of the President of Ukraine for Young Scientists
Contestants
About award
Scholars
Messages
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Вибрано
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Contestants
Так
Так
5%,95%
2021
2020
2019
2018
2011
2010
2009
Конкурсанти
Contestants 2010
Marine Hydrophysical Institute
Алексєєв Дмитро Володимирович
Кандидат фізико-математичних
Hrekov Oleksandr M.
A. Pidhornyi Institute of Mechanical Engineering Problems of NAS of Ukraine
Андрієнко Катерина Юріївна
Liashok Svitlana V.
Melezhyk Iryna I.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Vakulenko Karyna V.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
S. P. Timoshenko Institute of Mechanics
Andrushko Nataliia F.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
L. V. Pisarzhevsky Institute of Physical Chemistry
Barna Andrii V.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
Kyriienko Pavlo I.
Провідний інженер
Institute of History of Ukraine
Baturina Svitlana S.
Кандидат історичних наук
Науковий співробітник
Bovhyria Andrii M.
Кандидат історичних наук
Науковий співробітник
Krupyn Viktor O.
Кандидат історичних наук
Науковий співробітник
State Institution "Institute of Economics and Forecasting of NAS of Ukraine"
Bobukh Iryna M.
Кандидат економічних наук
Науковий співробітник
Fashchevska Olha M.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
Kornivska Valeriia O.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
Krychevska Tetiana O.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
V. M. Glushkov Institute of Cybernetics
Bogaenko Vsevolod Oleksandrovich
Кандидат технічних наук
Старший науковий співробітник
Iushchenko Ruslan A.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Koshkina Nataliia V.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Norkin Bohdan V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Provotar Olha O.
Ternov Anton Sergiyovich
S. SUBBOTIN INSTITUTE OF GEOPHYSICS OF NATIONAL ACADEMY OF SCIENCES OF UKRAINE
Bondarenko Maksym Sergiyovych
Кандидат геологічних наук
Науковий співробітник
Kuplovskyi Bohdan Y.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Shevchenko Institute of Literature
Boron Oleksandr V.
Кандидат філологічних наук
Старший науковий співробітник
M.S. Poliakov Institute of Geotechnical Mechanics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Brahinets Dmytro D.
Prykhodchenko Oleksii Vasilovich
Провідний інженер
Institute for Problems of Materials Sciences National Academy of Sciences of Ukraine
Brodnikovskyi Yehor M.
Chyryk Kateryna S.
Jelisieieva Olena M.
Kapush Denys O.
Khachatrian Aik V.
Konoval Volodymyr P.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Syrovatka Viacheslav L.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Valuiska Kateryna O.
Institute of Mathematical Machines and Systems
Brovchenko Ihor O.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Institute for Nature Management Problems and Ecology of National Academy of Sciences of Ukraine
Chilii Dmytro V.
V.M. Koretsky Institute of State and Law of Natiopnal Academy of Sciences of Ukraine
Chornous Oleksandra V.
Кандидат юридичних наук
Молодший науковий співробітник
Malyshev Oleksandr Olehovych
Institute for Problems of Cryobiology and Cryomedicine
Chyzh Mykola O.
Кандидат медичних наук
Науковий співробітник
Ustychenko Viktoriia D.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Engineering Thermophysics NAS Ukraine
Dmytrenko Nataliia P.
Lunina Anastasiia O.
Institute for Art Studies, Folklore and Ethnology
Dovhan Serhii O.
Institute of Electrophysics & Radiation Technologies
Dubovyk Yevhen O.
Institute for Condensed Matter Physics
Dudka Maksym L.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Vdovych Andrii S.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Dоnetsk Institute for Physics and Engineering named after O.O.Galkin of the NAS of Ukraine
Dvornikov Yevhen O.
Prokof’eva Oksana V.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Institute of Magnetism NAS of Ukraine and MES of Ukraine
Dziubliuk Valerii V.
Main Astronomical Observatory
Elyiv Andrii A.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
O. O. Potebnia Institute of Linguistics of the National Academy of Scciences of Ukraine
Faichuk Tetiana Hryhorivna
Кандидат філологічних наук
Науковий співробітник
G. V. Kurdyumov Institute for Metal Physics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Filatova Vira S.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Kochelab Evgenia V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Kurhan Nataliia A.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
V. I. Vernadsky Institute of General and Inorganic Chemistry
Goncharenko Serhii Gennadievich
Tsaryk Nataliia V.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute for Nuclear Research
Grimalo Anna Konstantinovna
Nesterov Vasyl O.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Institute of Geology and Geochemistry of Combustible Minerals of the National Academy of Science of Ukraine
Haiduk Taras V.
Physico-technological Institute of Metals and Alloys
Hladkov Andrii S.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Pliakhtur Oleksandr O.
Reintal Olena O.
B. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of the National Academy of Sciences of Ukraine
Hlamazda Oleksandr Y.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Karpenko Physico-Mechanical Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine
Holovatiuk Yurii V.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Hredil Myroslava I.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
State Museum of Natural History
Hural Roman I.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
V.P. Kukhar Institute of Bioorganic Chemistry and Petrochemistry
Iakovenko Oksana M.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Okhrimenko Mykhailo V.
Кандидат хімічних наук
Старший науковий співробітник
Institute of Software Systems
Ihnatenko Oleksii P.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
R. E. Kavetsky Institute of Experimental Pathology, Oncology and Radiobiology
Jeleiko-Khemych Liubomyra O.
O. V. Palladin Institute of Biochemistry
Kaberniuk Andrii A.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Kosiakova Halyna V.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Koval Liudmyla M.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Institute of Plant Physiology and Genetics
Kazantsev Taras Anatolevich
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Mamenko Pavlo M.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
E.O. Paton Electric Welding Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine
Koliada Volodymyr Oleksandrovych
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Liapina Kira Volodymyrivna
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Maksymenko Andrii Oleksiiovych
Neilo Yurii S.
Nykytenko Yurii Oleksandrovyt
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Petrushynets Liliia Viacheslavovna
Solovei Serhii O.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
M. P. Semenenko Institute of Geochemistry, Mineralogy and Ore Formation
Konoval Nataliia M.
Velikanova Olga Yu.
Кандидат геологічних наук
Науковий співробітник
O. Ya. Usikov Institute for Radio Physics and Electronics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Kovalenko Olha I.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
State Institution «G.M. Dobrov Institute for Scientific and Technological Potential and Science History Studies of the NAS of Ukraine»
Krasovska Olha V.
Кандидат економічних наук
учений секретар
Onopriienko Mykhailo V.
Кандидат філософських наук
Старший науковий співробітник
V. Ye. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics
Kuchuk Andrian V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Nikolenko Andriy Sergiyovych
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Voitovych Mariia V.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Institute of Macromolecular Chemistry
Kuliesh Dmytro Volodymyrovych
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Tkachenko Ihor Mykhailovych
Молодший науковий співробітник
Bogomoletz Institute of Physiology
Kulyk Viacheslav B.
Voieikov Artur I.
A. Yu. Krymsky Institute of Oriental Studies
Musiichuk Viktoriia Anatoliyivna
Кандидат філологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Radio Astronomy
Mykhailova Maryna S.
Sopin Andrii O.
Institute of hydrobiology National academy of sciences of Ukraine
Myroniuk Maryna O.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Zhezheria Vladyslav A.
M. G. Kholodny Institute of Botany
Nadieina Olha Volodymyrivna
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Perehrym Olena Mykolaivna
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Molecular Biology and Genetics
Nazarenko Olena A.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
H.Skovoroda Institute of Philosophy
Nedzelska Yuliia Kostiantynivna
Кандидат філософських наук
Молодший науковий співробітник
Donetsk Botanical Garden
Netsvetov Maksym V.
Кандидат біологічних наук
Старший науковий співробітник
Institute for Demography and Life Quality Problems of the National Academy of Sciences of Ukraine
Obykhod Hanna O.
Кандидат економічних наук
Науковий співробітник
Shashula Liudmyla O.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
Space Research Institute under NAS of Ukraine and State Space Agency of Ukraine
Parnowski Aleksei S.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Institute of Geological Sciences
Petrenko Liliana I.
M. M. Gryshko National Botanic Garden
Popel Nadiia I.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
M.S. Hrushevsky Institute of Ukrainian Archeography and Source Studies
Potapenko Svitlana P.
Кандидат історичних наук
Науковий співробітник
‘Transmag’ Institute of Transport Systems and Technologies
Redchyts Dmytro O.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Institute of Electrodynamics
Rekstina Liubov V.
Institute for Ukrainian Language
Ruda Olena H.
Кандидат філологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Technical Mechanics of the National Academy of Sciences and the State Space Agency of Ukraine
Rukhlov Ihor V.
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine
Samoilenko Ihor V.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Shidlich Andriy L.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
General Energy Institute
Sas Daryna Petrivna
Stanytsina Valentyna Volodymyrivna
A. V. Dumansky Institute of Colloid and Water Chemistry
Savchenko Olha O.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
State Scientific Insitution "Institute for Single Crystals"
Sedash Yurii V.
Shpylynska Oleksandra L.
A. V. Bogatsky Physico-Chemical Institute
Shybinska Maryna O.
Institute of Cell Biology and Genetic Engineering, National Academy of Sciences of Ukraine
Sindarovska Yana R.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Physics
Sliusarenko Kostiantyn Y.
Uzunova Vira O.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
V. Bakul Institute for Superhard Materials
Smokvyna Volodymyr V.
Svyryd Kateryna A.
Ya. S. Pidstryhach Institute for Applied Problems of Mechanics and Mathematics
Snitko Halyna A.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
The Ethnology Institute National Academy of Sciences of Ukraine
Sokil Nataliia V.
Кандидат філологічних наук
Старший науковий співробітник
Institute of Hydromechanics of NAS of Ukraine
Starovoit Inna V.
Провідний інженер
Chuiko Institute of Surface Chemistry
Storozhuk Liudmyla P.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Sulym Iryna Y.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Government institution “Institute of food biotechnology and genomics National academy of sciences of Ukraine"
Tanasiienko Iryna V.
State Institution “Institute of regional research named after M.I. Dolishniy of NAS of Ukraine”
Tesliuk Roman T.
Кандидат географічних наук
Науковий співробітник
L. M. Litvinenko Institute of Physical-Organic Chemistry and Coal Chemistry
Tolkunov Valerii S.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
V. I. Vernadskyi National Library of Ukraine
Udovyk Volodymyr M.
Кандидат історичних наук
виконуючий обов’язки директора фонду президентів України
Institute of Applied Physics
Vershynskyi Serhii O.
I. I. Schmalhausen Institute of Zoology
Zolotova-Haidamaka Nadiia V.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023