Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
Young Science NAS Ukraine
Scholarships of Kyiv Mayor for Talented Youth
Contestants
About award
Messages
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Вибрано
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Contestants
Так
Так
5%,95%
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
Конкурсанти
Contestants 2015
Bogomoletz Institute of Physiology
Лунько Олексій Олександрович
Молодший науковий співробітник
Institute of Molecular Biology and Genetics
Марченко Світлана Володимирівна
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
I. I. Schmalhausen Institute of Zoology
Balashov Ihor O.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
L. V. Pisarzhevsky Institute of Physical Chemistry
Bychko Ihor B.
Інженер 1-ї категорії
E.O. Paton Electric Welding Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine
Demchenko Valerii L.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Institute of Cell Biology and Genetic Engineering, National Academy of Sciences of Ukraine
Drobot Kateryna O.
Інженер 1-ї категорії
Institute of Macromolecular Chemistry
Husakova Kristina Hennadiivna
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
State Scientific Institution "Center for Problems of Marine Geology, Geoecology and Sedimentary Ore Formation of the National Academy of Sciences of Ukraine”
Melnychenko Tetiana A.
Кандидат геологічних наук
Науковий співробітник
Institute of Plant Physiology and Genetics
Melnyk Viktoriia M.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute for Demography and Life Quality Problems of the National Academy of Sciences of Ukraine
Nosulich Tetiana M.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
State Institution "Scientific Centre for Aerospace Research of the Earth of the Institute of Geological Sciences of the National Academy of Sciences of Ukraine"
Pestova Irina Alexandrovna
Провідний інженер
V. I. Vernadsky Institute of General and Inorganic Chemistry
Repich Glib Gennadiyovich
Інженер 1-ї категорії
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine
Rudenko Oleksii V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Gas Institute
Simeiko Kostyantyn Vitaliiovych
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Institute for evolutionary ecology of the National academy of sciences of Ukraine
Stukaliuk Stanislav V.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Institute for Problems of Materials Sciences National Academy of Sciences of Ukraine
Tyschchenko Yaana S.
Кандидат хімічних наук
Zolotarenko Aleksandr D.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Zolotarenko Anatoliy D.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Institute of Physics
Держипольська Людмила Анатоліївна
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Government institution “Institute of food biotechnology and genomics National academy of sciences of Ukraine"
Іванова Тетяна Сергіївна
Провідний інженер
Institute of Geography
Кушнір Анатолій Степанович
Молодший науковий співробітник
M. M. Gryshko National Botanic Garden
Подорожний Дмитро Сергійович
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
O. V. Palladin Institute of Biochemistry
Рока-Мойя Яна Маріовна
Молодший науковий співробітник
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023