Увійти

Одержання міжнародного стандартного номеру книги ISBN

Відповідно до Інструкції про порядок надання міжнародного стандартного номера книги в Україні, затвердженого Книжковою палатою України імені Івана Федорова, для одержання міжнародного стандартного номера книги ISBN установа НАН України, в якій готується до випуску видання, має подати до Науково-видавничої ради НАН України лист-клопотання з витягом з протоколу засідання вченої ради установи про затвердження до видання зазначеної книги і з короткою анотацією про видання.
 
Одержання ISBN в Науково-видавничій раді НАН України дає право і зобов'язує використовувати гриф "Національна академія наук України", тобто роботи такий напис у верхній частині обкладинки або титульного аркушу видання. Отже, книжкове видання з ISBN, одержаним у Науково-видавничій раді НАН України повинно бути випущено із написом:
 
Національна академія наук України
Інститут ...  
 
як відомче видання, тобто його публікація не може бути доручена будь-якому сторонньому видавництву. Внизу титульної сторінки слід вказати лише місто та рік видання.
 
Після публікації один контрольний примірник повинен бути представлений до Науково-видавничої ради  НАН України для контролю за використанням  міжнародного стандартного номера книги ISBN та поновлення каталогу книжкових видань НАН України. Додаткову інформацію щодо порядку надання ISBN завжди можна отримати в Науково-видавничій раді НАН України.