Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Національна академія наук України
Відділення історії, філософії та права
Наукові кадри установ
Історія
Персональний склад
Установи
Колегіальні органи
Наукові кадри установ
Наукові напрями
Заходи
Публікації
Нагороди
Повідомлення
NAS Ukraine
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Академія пропонує
Апарат Президії НАН України
Аспірантури, докторантури
Багатотомне видання
Відділення
Вибрано
Діяльність
Доповідь на засіданні колегіального органу
Засідання колегіального органу
Кадри
Книжкова серія
Книжкове видання
Колегіальний орган
Конкурс
Конкурсна робота
Концепція
Міжнародне співробітництво
Нагороди
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Ні
Ні
20%,80%
Дійсні члени, члени-кореспонденти НАН України
Професори
Старші наукові співробітники
Старші дослідники
Доценти
Молоді учені
Молоді учені – доктори філософії (кандидати наук)
Молоді учені – доктори наук
Молоді учені без ступеню
З Державними нагородами
З нагородами та відзнаками НАН України
Учасники конкурсів для молодих учених
З міжнародними нагородами
З нагородами СРСР та УРСР
Молоді учені – доктори філософії (кандидати наук)
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
Бойко Петро Анатолійович
Кандидат
історичних наук
(Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни)
Водотика Тетяна Сергіївна
Кандидат
історичних наук
(Історія України)
Воробєй Ольга Вадимівна
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Гайдай Валентин Вікторович
Кандидат
історичних наук
(Всесвітня історія)
Гурова Анна Михайлівна
Кандидат
юридичних наук
(Земельне право; аграрне право; екологічне право; природоресурсне право)
Дзира Олеся Іванівна
Кандидат
історичних наук
(Всесвітня історія)
Добрянська Тетяна Андріївна
Кандидат
історичних наук
Дроботюк Ольга Володимирівна
Кандидат
економічних наук
Кавунник Валентин Леонідович
Кандидат
історичних наук
(Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни)
Кияниця Леонід Леонідович
Кандидат
політичних наук
Котенко Вікторія Володимирівна
Кандидат
історичних наук
(Археологія)
Кукоба Лєна Іванівна
Кандидат
історичних наук
(Всесвітня історія)
Кухарчук Єлизавета Олександрівна
Кандидат
наук із соціальних комунікацій
(Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство)
Маєвський Олександр Олегович
Кандидат
історичних наук
(Історія України)
Мироненко Людмила Володимирівна
Кандидат
історичних наук
(Археологія)
Новородовський Валерій Вікторович
Кандидат
історичних наук
Павленко Денис Вікторович
Кандидат
юридичних наук
Пестрецова Ольга Олександрівна
Кандидат
наук із соціальних комунікацій
(Книгознавство, бібліотекознавство, бібліографознавство)
Петрушко Людмила Анатоліївна
Кандидат
історичних наук
Потульницький Георгій Володимирович
Кандидат
історичних наук
(Всесвітня історія)
Санакуєв Микола Георгійович
Кандидат
філософських наук
Сергієнко Вікторія Григорівна
Кандидат
історичних наук
(Історія України)
Смерека Богдан Володимирович
Кандидат
історичних наук
(Історіографія, джерелознавство та спеціальні історичні дисципліни)
Стамбол Ігор Іванович
Кандидат
історичних наук
Шейко Ірина Миколаївна
Кандидат
історичних наук
(Археологія)
Янов Дмитро Миронович
Кандидат
історичних наук
(Всесвітня історія)
Ясінська Аліна Юріївна
Кандидат
політичних наук
(Політичні інститути та процеси)
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023