Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Національна академія наук України
Відділення наук про Землю
Наукові кадри установ
Історія
Персональний склад
Установи
Колегіальні органи
Наукові кадри установ
Наукові напрями
Заходи
Публікації
Нагороди
Повідомлення
NAS Ukraine
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Академія пропонує
Апарат Президії НАН України
Аспірантури, докторантури
Багатотомне видання
Відділення
Вибрано
Діяльність
Доповідь на засіданні колегіального органу
Засідання колегіального органу
Кадри
Книжкова серія
Книжкове видання
Колегіальний орган
Конкурс
Конкурсна робота
Концепція
Міжнародне співробітництво
Нагороди
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Ні
Ні
20%,80%
Дійсні члени, члени-кореспонденти НАН України
Професори
Старші наукові співробітники
Старші дослідники
Доценти
Молоді учені
Молоді учені – доктори філософії (кандидати наук)
Молоді учені – доктори наук
Молоді учені без ступеню
З Державними нагородами
З нагородами та відзнаками НАН України
Учасники конкурсів для молодих учених
З нагородами СРСР та УРСР
Молоді учені
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
1 - 30
Андреєв Артем Андрійович
Доктор філософії
з електроніки та телекомунікації
Антоненко Тетяна Сергіївна
Кандидат
геологічних наук
(Мінералогія, кристалографія)
Беліцька Марина Валеріївна
Борецький Олександр Францович
Вовк Катерина В’ячеславівна
Кандидат
геологічних наук
(Геохімія)
Ганжа Олена Анатоліївна
Кандидат
геологічних наук
(Літологія)
Главацький Дмитро Вікторович
Кандидат
геологічних наук
(Геофізика)
Голубов Станіслав Іванович
Доктор філософії
геологічних наук
Гордієнко Еліна Вікторівна
Кандидат
геологічних наук
(Геохімія)
Горміз Ольга Валеріївна
Гулько Володимир Володимирович
Дернов Віталій Сергійович
Доктор філософії
з природничих наук
Занкович Галина Онуфріївна
Кандидат
геологічних наук
(Геохімія)
Іваненко Євген Ігорович
Ільєнко Володимир Анатолійович
Кандидат
геологічних наук
(Геофізика)
Ільєнко Володимир Анатолійович
Кандидат
геологічних наук
(Геофізика)
Ковалець Катерина Іванівна
Коман Михайло Михайлович
Кучер Роман-Даниїл Аскольдович
Кандидат
економічних наук
(Економіка та управління національним господарством)
Кушнір Анатолій Степанович
Кандидат
географічних наук
(Геоморфологія та палеогеографія)
Кушнір Антон Миколайович
Доктор
геологічних наук
(Геофізика)
Кушнір Антон Миколайович
Доктор
геологічних наук
(Геофізика)
Лейберюк Олександр Михайлович
Лисенко Артур Ростиславович
Доктор філософії
з електроніки та телекомунікації
Лободзінський Олександр Вікторович
Лубський Микола Сергійович
Кандидат
технічних наук
(Дистанційні аерокосмічні дослідження)
Луньов Євген Сергійович
Кандидат
геологічних наук
(Петрологія)
Луньова Ірина Миколаївна
Кандидат
геологічних наук
(Мінералогія, кристалографія)
Малишев Олексій Миколайович
Марущинець Андрій Васильович
Кандидат
географічних наук
(Економічна та соціальна географія)
1 - 30
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023