Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
Національна академія наук України
Відділення літератури, мови та мистецтвознавства
Наукові кадри установ
Історія
Персональний склад
Установи
Колегіальні органи
Наукові кадри установ
Наукові напрями
Заходи
Публікації
Нагороди
Повідомлення
NAS Ukraine
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Академія пропонує
Апарат Президії НАН України
Аспірантури, докторантури
Багатотомне видання
Відділення
Вибрано
Діяльність
Доповідь на засіданні колегіального органу
Засідання колегіального органу
Кадри
Книжкова серія
Книжкове видання
Колегіальний орган
Конкурс
Конкурсна робота
Концепція
Міжнародне співробітництво
Нагороди
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Ні
Ні
20%,80%
Дійсні члени, члени-кореспонденти НАН України
Професори
Старші наукові співробітники
Старші дослідники
Доценти
Молоді учені
Молоді учені – доктори філософії (кандидати наук)
Молоді учені – доктори наук
Молоді учені без ступеню
З Державними нагородами
З нагородами та відзнаками НАН України
Учасники конкурсів для молодих учених
З нагородами СРСР та УРСР
Молоді учені
Дії
Щоб відкрити меню (нове вікно), натисніть сполучення клавіш SHIFT+ENTER.
1 - 30
Аністратенко Антоніна Віталіївна
Доктор
філологічних наук
(Порівняльне літературознавство)
Байдак Мар’яна Степанівна
Кандидат
історичних наук
(Історія України)
Бех Катерина Миколаївна
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Богданова-Дашак Ірина Вікторівна
Кандидат
мистецтвознавства
(Музичне мистецтво)
Богомолець-Бараш Олександр Миколайович
Броварець Тетяна Михайлівна
Кандидат
філологічних наук
(Фольклористика)
Василенко Вадим Сергійович
Кандидат
філологічних наук
(Українська література)
Вербиненко Юлія Ігорівна
Веремеєнко Тарас Ростиславович
Вільчинська Алла Геннадіївна
Кандидат
філологічних наук
(Російська мова)
Гладун Дарина Валеріївна
Годік Катерина Олександрівна
Кандидат
філологічних наук
(Порівняльне літературознавство)
Головко Олександр Миколайович
Голотова Ірина Олесандрівна
Гонгало Вікторія Олегівна
Гончаренко Аліна Володимирівна
Кандидат
філологічних наук
(Російська мова)
Дєдуш Олексій Валентинович
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Дорожинська Альона Вікторівна
Євланова Олександра Олександрівна
Кандидат
філологічних наук
(Слов'янські мови)
Задорожня Ірина Володимирівна
Кандидат
філологічних наук
(Українська мова)
Заремба-Косович Ганна Романівна
Кандидат
соціологічних наук
(Спеціальні та галузеві соціології)
Івасько Мар’яна Романівна
Калач Олена Олександрівна
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Ківу Марина Володимирівна
Кілар Анастасія Юріївна
Коваленко Дарина Ігорівна
Коломийчук Олександр Юрійович
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Конопка Володимир Михайлович
Кандидат
історичних наук
(Етнологія)
Красножон Катерина Василівна
Матвеєва Наталя Романівна
Доктор філософії
з галузі "Гуманітарні науки"
1 - 30
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023