Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
Section of Chemical and Biological Sciences
Young Scientists
Young Scientists
NAS Ukraine
Вибрано
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Ні
Ні
20%,80%
Professors
Senior Researchers
Associate Professors
Young Scientists
Young Scientists - Doctors of Philosophy (Candidates of Sciences)
Young Scientists - Doctors of Sciences
Young Scientists without Scientific Degree
Ahunovych Volodymyr Andriyovych
Andryeyev Andriy Mykolayovych
Antonenko Svitlana Vasylivna
Candidate of Biological Sciences
Atamanchuk Alisa Ruslanivna
Babenko Anton V.
Bakhmachuk Anna Olegivna
Balatskyi Vladimir Vladimirovych
Banya Andriy Romanovych
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Baran Mariia Mykolaivna
Bardadim Yliya Volodimirivna
Candidate of Technical Sciences
(The Technology of Polymeric and Composite Materials)
Barkaszi Zoltan L.
Candidate of Biological Sciences
(Zoology)
Belous V. L.
Berezovska Viktoriia Yurevna
Candidate of Біологія
Biletskaya Irina Mikhailovna
Bilyuk Anatoly Anatolievich
Blashchak Ivan O
Blume Rostislav Yaroslavovich
Bobovsʹkyy Bohdan Viktorovych
Bobylyov Mykyta Олександрович
Bohdanovych Taisa A.
Boichuk Oleksandr Vladyslavovych
Bolhova Helena Sergiivna
Candidate of Technical Sciences
(Water Purification Technology)
Bondarchuk Tetiana Valerivna
Bondarenko Olena O.
Candidate of Biological Sciences
Bondaruk Svitlana Volodymyrivna
Borikun Tetyana V.
Candidate of Biological Sciences
(Oncology)
Borova Mariya Mikolaivna
Candidate of Biological Sciences
(Biotechnology)
Borysov A. A.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Brusnakov Mikhail Yuryevich
Bubela Halyna Sergiivna
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Bukhonska Yaroslava Kostiantynivna
Buldenko Vladislav Nikolayevich
Candidate of Chemical Sciences
(Bioorganic Chemistry)
Buy Denis Dmitrievich
Buziashvili Anastasiia Uriivna
Candidate of Біологія
Chabanenko Elena Alekseevna
Doctor of Philosophy of Біологія
Chepelev Oleksandr V.
Cherednichenko Alona Sergeevna
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Cherninskyi Andrii Oleksandrovych
Candidate of Biological Sciences
(Human and Animal Physiology)
Chernyavska Hrystyna Ivanivna
Chernyshenko Volodymyr Olexandrovych
Doctor of Biological Sciences
(Biotechnology)
Chugunkova Tetiana Wladymirivna
Doctor of Biological Sciences
(Genetics)
Chumak Alina V.
Doctor of Philosophy of Біологія
Chysova Olha Oleksandrivna
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Cybrovska Nadiya Volodymyrivna
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Danulyk Ivanna Yurivna
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Davitadze David Zaurievich
Davtyan A. S.
Davydenko Svitozar V.
Davydova Anastasiia Aleksandrovna
Doctor of Philosophy of Biological Sciences
(Botany)
Dikhtiaruk Yevhen Viktorovych
Dmitrieva Ivanna G.
Doletska Anastasiia Serhiivna
Drizhd Varvara Leonidovna
Candidate of Technical Sciences
(The Technology of Polymeric and Composite Materials)
Dryn Daria O
Dudchenko Oleksandr Yevgenovych
Dupak Valeriia S.
Dzanayeva Lubov Sergiivna
Doctor of Philosophy of Біологія
Faidyuk Yulia Vasilivna
Candidate of Biological Sciences
(Virology)
Fayziyev Oleh Olehovych
Fedichkina Raisa A
Fediuk Olga Myronivna
Candidate of Biological Sciences
(Cell Biology)
Fedorchuk Oleksandr Petrovych
Doctor of Philosophy of Автоматизація та приладобудування
Feskov Il'ya Aleksandrovich
Candidate of Chemical Sciences
Filimonchuk Sergiy Leonidovych
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Futorny Dmytro Dmytrovych
Gavrylyuk Oleksandr Oleksandrovych
Candidate of Physical and Mathematical Sciences
(Physics and Chemistry of Surfaces)
Ges Natalia Leonidivna
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Goncharovska Inna Valerievna
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Gorbanyuk Ivan S.
Gordienko Dariia Sergiivna
Gordiienko Inna M.
Candidate of Biological Sciences
(Oncology)
Gorobets Leonid V
Doctor of Biological Sciences
(Ecology)
Gorobets Margaryta I.
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Gotsulyak Nazariy Yaroslavovych
Grinko Alina Nykolaivna
Grinyukova Anastasia Vitalievna
Gulak Bogdan Serhiyovych
Guseynova Elvira Gafikivna
Halaidych Oleh Viktorovych
Halkin M. O.
Halkin O. V.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Halushchenko S V
Halych Taras V.
Halyuk Boris O.
Hamkalo Zenon Hryhorovych
Doctor of Biological Sciences
(Pedology)
Hanzha Vita Viktorivna
Havrylenko Oleksiy Viktorovych
Hetman Polina Andriivna
Hita O. O.
Doctor of Philosophy of Біологія
Hodyna Diana Mykolayivna
Candidate of Biological Sciences
(Bioorganic Chemistry)
Horak Iryna Romanivna
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Horbachenko Vasyl A
Horbann Maxim Vladimirovich
Candidate of Chemical Sciences
(Ecological Safety)
Hordyskyi Serhii Olegovich
Hotsuliak Vitalii Yaroslavovych
Hovorukha Vira M
Hrabova Anna Yu
Hrabovskyi O. O.
HUBENIA Oleksandra S.
Hurmach Vasyl Vasyiovych
Candidate of Біологія
Hushtan Habriel Havrilovic
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Hvozdiuk Yana V.
Ivanova Nataliia Oleksandrivna
Candidate of Geographic Sciences
(Land Hydrology, Water Resources, Hydrochemistry)
Ivasechko Iryna Igorivna
Doctor of Philosophy of Біологія
Kachaeva Marina Vladimirovna
Candidate of Chemical Sciences
(Bioorganic Chemistry)
Kapets Nadia Volodymyrivna
Candidate of Biological Sciences
(Mycology)
Kapshina Iryna Anatoliivna
Kaverinska Anna I.
Kazakova Olena Serhiivna
Kemski Sergei Vladimirovich
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Kerner Alina Oleksandrivna
Kharchuk Maksym S
Kharytonova Yuliia Vadymivna
Khetsuriani Michail R
Khoma Yuliia Andriivna
Khomenko Oleksandr Volodymyrovych
Khrapova Anastasiia V
Candidate of Biological Sciences
(Plant Physiology)
Khudolyeyeva Lidiia V
Candidate of Biological Sciences
(Biotechnology)
Kichova Mariia E.
Kizitska Tetiana Oleksandrivna
Klishch Mykola Vasylovych
Koba Mykola Ruslanovych
Kobzar Oleksandr Leonidovych
Candidate of Chemical Sciences
(Bioorganic Chemistry)
Kodzhebash Andrii Petrovych
Kofonov Kyrylo -
Doctor of Philosophy of Біологія
Konaikova Valeriia Olehivna
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Kondratyuk Andrii S.
Konopelko Ala Volodimirovna
Konovalov D V
kopyak Bogdan Stepanpvich
Korneev Severyn V.
Candidate of Biological Sciences
Kornylov О. Yu.
Korol Natalia Andriivna
Kosach Victoria Romanivna
Kotyk Olena Adamivna
Candidate of Biological Sciences
(Human and Animal Physiology)
Kovalchuk Oleksandr M.
Doctor of Biological Sciences
Kovalenko Yuliia Oleksandrivna
Candidate of Біологія
Kovalenko О A
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Kovtonyuk Anna Ivanivna
Candidate of Біологія
Kozak Taisia O
Kozak Tamara P.
Kozak Yulia Sergiivna
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Kozlovska Maria G
Kramar Anastasia Sergууvna
Kravchenko Hanna Mykhailivna
Candidate of Chemical Sciences
(Ecological Safety)
Kravchenko Nadiya A
Krylov Yaroslav I.
Kryvokhyzha M O
Kryvosheia-Zakharova Olga Mykolaivna
Doctor of Philosophy of Biological Sciences
(Botany)
Kucherenko Darya Yurievna
Kucheriavyi Ye. P.
Kudriavtseva Daria Oleksandrivna
Kukol Kateryna Petrivna
Candidate of Biological Sciences
(Phytopathology)
Kulesh Svitlana Sergiivna
Candidate of Biological Sciences
(Genetics)
Kurakina Olena Mykhailivna
Kurmach Mykhailo Mykolajovich
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Kurylenko Oleksandr Volodimirovich
Kuryptia Yaroslav A.
Candidate of Technical Sciences
(The Technology of Polymeric and Composite Materials)
Kustovskyi Yevhen Oleksiyovich
Kvasko Anna Uriivna
Candidate of Біологія
Kyriienko Anastasiia Vasylivna
Kyslenko Galyna A
Laguta Tetiana I
Lanova Iryna O
Larina Olga Viktorivna
Candidate of Chemical Sciences
(Chemical Kinetics and Catalysis)
Larionov Mykola Serhiiovych
Lavrinenko Kateryna Valeriivna
Leleka Dmytro Yuriyevych
Leontieva Tetiana Oleksandrivna
Doctor of Philosophy of Біологія
Liashevskyi Oleksandr Ihorovych
Lisovskyi Ivan Valeriyovych
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Litvinchk Mariya Bogdanivna
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Losʹ Oleksandr Valentynovych
Luchkova Alina Yurievna
Lukianova Yelyzaveta D.
Lusenko Olga Illivna
Lutsenko Daria Arkadyevna
Lutsenko Daria Serhiivna
Lykhenko Oleksandr Kostyantynovych
Lytvynenko Alina P
Lytvynenko Anton Sergijovych
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Malec Yehor Serhiyovych
Manko Nazar Olegovuch
Doctor of Philosophy of Біологія
Marchyshak Tetiana V
Markova Anna O.
Candidate of Biological Sciences
Martinyuk Maksim Olegovich
Martseniuk Vadym Mykolaiovych
Candidate of Biological Sciences
(Ichthyology)
Marushchak Oleksii Yu.
Doctor of Biological Sciences
Matsokha R. R.
Mazna Juliya Igorivna
Candidate of Chemical Sciences
(Ecological Safety)
Mazur Denys Olegovych
Medvedeva Iryna Volodymyrivna
Medvezhinska Olha Volodymyrivna
Melnichuk Alex Grigorovich
Melnichuk Nataliia Sergiivna
Melʹnychuk Pavlo Volodymyrovych
Menkovskaya Maria Alexandrovna
Merzhievsky Daniil Aleksandrovich
Mezhenska O. O.
Mikhailyuk Olga Vitalievna
Miskova Olena Viktorivna
Moldavska Victoria Oleksandrivna
Morgun Galyna M.
Mushii Oleksandr M.
Mylin Artur Mykolayovych
Candidate of Chemical Sciences
(Petrochemicals and Coal)
Mys Lidia Anatoliivna
Myshko Andrii Serhiyovych
Myshko Natalia Viktorivna
Nagornyi Anton Arturovich
Narozhny Stanislav V.
Nastenko Anton Alex
Naumenko Krystyna Sergiivna
Candidate of Biological Sciences
(Microbiology)
Navrotska Daria Oleksandrivna
Nezbrytska Inna Mykolaivna
Candidate of Biological Sciences
(Hydrobiology)
Nidoieva Zarina Manzarshivna
Nikolaiev Roman Alexandrovich
Novikova Polina Volodymyrivna
Novokhat'ko Anastasiya Oleksandrivna
Novozhylov Dmytro Olegovich
Candidate of Biological Sciences
Ohai Irina U
Oleksiv Volodymyr Vasylovych
Olifir Oleksandr Serhiyovych
Oliinyk Maryna Ye.
Osmaleniy Mukola Sergiyovich
Ozheriedov Danylo Sergeevich
Paliienko K. O.
Panas I. D.
Panchuk Rostyslav R.
Doctor of Biological Sciences
(Cytology, Cell Biology, Histology)
Pariiska Olena Olexandrivna
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Parkhomenko Oleksandr Oleksiiovych
Pastuhov Artem O.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Pavlova O. S.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Pavlyuk Oleksandr Vitaliyovych
Candidate of Chemical Sciences
(Petrochemicals and Coal)
Petrushenko Maria A
Petrushkevych Yuliia Mykolaivna
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Pidkurhanna Oleksandra Grigorivna
Pliushch Serhii Oleksandrovych
Plohovska Svitlana Grigoriivna
Candidate of Biological Sciences
(Cytology, Cell Biology, Histology)
Pohorelova Maryna Serhiivna Serhiivna
Candidate of Biological Sciences
(Hydrobiology)
Polishchuk Alyona Stanislavovna
Doctor of Philosophy of Біологія
Polishchuk Nikita Valentinovych
Polishchuk Vladyslav Myhailovych
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Porkhalo Denys F
Postovoitova Anastasiia Sergiivna
Candidate of Biological Sciences
(Molecular Genetics)
Pridun Anna Ihorivna
Prilutskiy Maxim P.
Candidate of Biological Sciences
Prisyajnyuk Dmitry Vyacheslavovich
Candidate of Chemical Sciences
Prokhorova Yelizaveta Mykhailivna
Prokopuk Yulia Serhiivna
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Protopov Mykola V
Pryshliak Serhii P.
Candidate of Biological Sciences
(Hydrobiology)
Puhovkin Anton Yurevich
Candidate of Biological Sciences
Puzirna Lubov Nikolaevna
Doctor of Chemical Sciences
Pyzhyk Ihor Stepanovych
Rabokon Anastsiia Mykolaivna
Candidate of Biological Sciences
(Molecular Genetics)
Radchenko Olena Anatoliivna
Candidate of Chemical Sciences
(Macromolecular Chemistry)
Radudik Alevtyna V.
Redʹka Mykhaylo Oleksandrovych
Reheda Liubov Volodymyrivna
Romanov Artur Konstantinovich
Romanov Sergey Oleksiyovych
Romanovska Nataliia Ivanivna
Rozenblit Yuliia Vasylivna
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Rozovyk Oksana P.
Rudnytska Maria Volodymyrivna
Rudnytska O. V.
Doctor of Philosophy of Біологія
Rula Iryna A.
Candidate of Biological Sciences
Rybachenko Oleksandr R
Rybak Mariia Yuriivna
Candidate of Biological Sciences
(Molecular Biology)
S. S. I.
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Saberova Viktoriya Oleksandrivna
Candidate of Chemical Sciences
(Petrochemicals and Coal)
Sadohurska Sofia Serhiivna
Sakharova Vladislava Hennadiivna
Samoilenko Denys Eduardovych
Samoilenko Tetiana Fedorivna
Candidate of Chemical Sciences
(Macromolecular Chemistry)
Satska Juliia Anatoliivna
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Savchenko Anton V.
Selin Roman Oleksandrovych
Seredіuk Hanna Vitaliivna
Candidate of Biological Sciences
(Entomology)
Sevastianov Stanislav S.
Severin Oleksandr Olegovich
Shabelʹko Yuliya Olehivna
Shadrina Ruslana Yuriivna
Shavriha Oksaha Mukolajvha
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Shchepanskyi Serhii A
Shcherbatiuk Ivan M.
Shchetynina Hanna S
Candidate of Biological Sciences
(Virology)
Sheheda Igor M
Candidate of Biological Sciences
(Plant Physiology)
Shepilov Dmytro R
Sheremet Evgen Yu
Shevchenko Mariia Basylivna
Candidate of Biological Sciences
(Mycology)
Shevchyk-Kostyuk Lesya Zenovijivna
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Shlapa Yuliia Yuriivna
Candidate of Chemical Sciences
(Inorganic Chemistry)
Shlapak Olha Olehivna
Shmatok Yuriy V.
Shtokvish Olgerd Oleksandrovich
Shulga Yuri Vasilevich
Shulzhenko Diana Mykhailivna
Silenko Olexandr Volodymyrovych
Siromolot A. A.
Siryk Olena Oleksandrivna
Skalenko Evgen Oleksandrovich
Sobko Oleg Oleksandrovich
Sobolevskyi Maksym Serhiiovych
Soligor Irina Valeryevna
Soloshenko Viktoriia Serhiivna
Sozinova Oksana Igorovna
Startseva Yuliya Dmytrivna
Stogniy Eugene M.
Candidate of Біологія
Stupak Alina V.
Suslov Mykola M.
Svitin Roman S.
Svitlana Chernii Svitlana Chernii Svitlana Chernii
Syvolozhskiy Alexiy A.
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Tarabun Maryna Oleksandrivna
Doctor of Philosophy of Біологія
Tatarchuk Alyona Vitaliyivna
Telizhenko Valeriia S.
Tereshchenko Valery Oleksandrivna
Timokhin Oleksiy Serhiyovych
Tkachenko Ihor Mykhailovych
Doctor of Chemical Sciences
(Macromolecular Chemistry)
Tkachenko O. S.
Tkachuk Olga Ivanovna
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Tkachuk Viktor M.
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Torchyniuk Pavlo Vasylyovych
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Tretiakov Vadym O
Tropivska Hanna Hermanivna
Candidate of Biological Sciences
(Hydrobiology)
Tymoshenko Andrii V.
Usenko Mariia Oleksandrivna
Uzun Olena E.
Vakarov Serhii Vasylovych
Valigura Karina Vitaliivna
Valivodz Iryna Petrivna
Varchenko Oksana Ivanivna
Varga Olexandr O.
Candidate of Biological Sciences
(Entomology)
Vasylyshyn Roksolana Vasylivna
Candidate of Biological Sciences
(Microbiology)
Veligina Evgenia Sergeevna
Doctor of Philosophy of Chemical Sciences
Viletska Yu. M.
Viletska Yu. M.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Virych Petro A.
Volobaev Igor I.
Candidate of Chemical Sciences
(Colloid Chemistry)
Voloshanovska Yuliya Volodymyrivna
Candidate of Chemical Sciences
(Electrochemistry)
Vorobyov Valentin Romanovich
VSEVOLODSKA SVITLANA О.
Yanul Vasyl Viktorovych
Yaroshko O M
Yatsenko Tatiana A.
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Yepishin Viktor Volodymyrovych
Yurchuk Mykola Ivanovych
Yuskovets Maria Petrivna
Zadvornyi Taras V.
Candidate of Biological Sciences
(Oncology)
Zagorylko Sergey Pavlovuh
Doctor of Philosophy of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Zasukha Sergiy Vasylovych
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Zatovskii Igor Vsktorovitch
Doctor of Chemical Sciences
Zavhorodnii Mykola Olegovych
Zavodovskyi Danylo Oleksandrovych
Candidate of Biological Sciences
Zayika Yevhen Oleksandrovych
Zborivska Oksana Valerivna
Candidate of Biological Sciences
(Plant Physiology)
Zhokh Oleksii Oleksiiovych
Candidate of Chemical Sciences
(Chemical Kinetics and Catalysis)
Zhorova Anna Viktorivna
Zhuk Oleksandr Valerich
Zhyhaylo Mariya Mykhaelivna
Doctor of Philosophy of Природничі науки
Zikrata Oksana Volodymyrivna
Zinchenko Anastasia Sergeevna
Zlatohurska Maryna Anatolivna
Candidate of Biological Sciences
(Virology)
Zlatov Yevgen V.
Абакумов Олександр Олександрович
Бондарчук Олександр Петрович
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Булигіна Тетяна Володимирівна
Геращенко Денис Сергійович
Гончар Ганна Юріївна
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Гулковський Роман Владиславович
Дударенко Марина Володимирівна
Кlipkov Anton Anatolevich
Колодяженська Тамара Іванівна
Candidate of Biological Sciences
(Botany)
Кучеренко Іван Сергійович
Лабудзинський Дмитро Олегович
Легедза Олексій Віталійович
Candidate of Biological Sciences
Льодок Віталій Сергійович
Муха Юлія Петрівна
Doctor of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
Неграш Юлія Миколаївна
Пиршев Кирило Олександрович
Candidate of Biological Sciences
(Biochemistry)
Порохнява Ольга Леонідівна
Candidate of Біологія
Прокопук Мар’яна Сергіївна
Candidate of Biological Sciences
(Ecology)
Рогульська Олена Юріївна
Candidate of Biological Sciences
Сабєров Вагіз Шамільйович
Candidate of Chemical Sciences
(Organic Chemistry)
Срібна Валентина Олександровна
Стасюк Наталія Євгенівна
Doctor of Біологія
Степаненко Антон Ігорович
Candidate of Biological Sciences
(Biotechnology)
Степанова Діана Сергіївна
Хазєєва Олександра Алмазівна
Candidate of Chemical Sciences
(Physical Chemistry)
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023