Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
V. Ye. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics
Grants
About
Directorate
Structure
Scientific Staff
Перелік працівників за посадами, освітньо-кваліфікаційним рівнем тощо
Scientific Directions
Grants
Messages
Events
Publications
Contacts
Контактні дані та адреса установи
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Вибрано
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Contestants
Так
Так
20%,80%
Grants of the National Academy of Sciences of Ukraine to research laboratories / groups of young scientists of the National Academy of Sciences of Ukraine for conducting research in priority areas of science and technology
Projects of research works of young scientists of the National Academy of Sciences of Ukraine
Projects of research works of young scientists of the National Academy of Sciences of Ukraine
2021
Антонін Сергій Володимирович
Participant
Development of a platform for diagnostics of food quality on luminescent labels of smart packages
Власюк Віктор Миколайович
Participant
Development and manufacture of a mobile solar power station of increased energy capacity for civil and military purposes
Грещук Олександр Михайлович
Participant
Investigation of thin semiconductor chalcogenide films by enhanced Raman spectroscopy
Дорожинська Ганна Василівна
Participant
Plasmon nanostructures "semiconductor-metal-dielectric" for highly sensitive sensors of harmful evaporation of organic substances
Дорожинський Гліб Вячеславович
Participant
Plasmon nanostructures "semiconductor-metal-dielectric" for highly sensitive sensors of harmful evaporation of organic substances
Ісаєва Оксана Федорівна
Participant
Investigation of thin semiconductor chalcogenide films by enhanced Raman spectroscopy
Коркішко Роман Михайлович
Participant
Development and manufacture of a mobile solar power station of increased energy capacity for civil and military purposes
Мазур Назар Володимирович
Participant
Investigation of thin semiconductor chalcogenide films by enhanced Raman spectroscopy
Пекур Демид Володимирович
Participant
Development of coatings with a high degree of radiant heat dissipation for heat exchange elements of cooling systems of high-power
Федоренко Артем В’ячеславович
Participant
Plasmon nanostructures "semiconductor-metal-dielectric" for highly sensitive sensors of harmful evaporation of organic substances
2019
Гаврилюк Євген Олегович
Winner
Грещук Олександр Михайлович
Winner
КАПУШ Ольга Анатоліївна
Winner
Носенко Валентина Володимирівна
Winner
2015
Бабічук Іван Степанович
Participant
Формування та дослідження властивостей нанодисперсних порошків та наногетерогенних плівкових структур на основі кадмій телуриду
Капуш Ольга Анатоліївна
Participant
Формування та дослідження властивостей нанодисперсних порошків та наногетерогенних плівкових структур на основі кадмій телуриду
Курик Андрій Онуфрійович
Participant
Формування та дослідження властивостей нанодисперсних порошків та наногетерогенних плівкових структур на основі кадмій телуриду
Курчак Анатолій Іванович
Winner
Експериментальні та теоретичні дослідження електронних характеристик вуглецевих наноструктур
Кухтарук Сергій Миколайович
Winner
Експериментальні та теоретичні дослідження електронних характеристик вуглецевих наноструктур
Лящук Юрій Миколайович
Winner
Експериментальні та теоретичні дослідження електронних характеристик вуглецевих наноструктур
Тягульський Станіслав Ігорович
Winner
Експериментальні та теоретичні дослідження електронних характеристик вуглецевих наноструктур
Удовицька Руслана Сергіївна
Participant
Пасивні структури мікрохвильової електроніки на основі наноструктурованої поверхні гетероепітаксійних систем Hg(Cd)Te
2013
Бабічук Іван Степанович
Participant
Взаємозв’язок оптичних, структурних і компонентних характеристик четверних сполук як матеріалів нового покоління фотоперетворювачі
Бабічук Іван Степанович
Winner
Розробка методик формування наноструктур кадмій телуриду методами колоїдного синтезу та дослідження їх оптичних властивостей
КАПУШ Ольга Анатоліївна
Winner
Розробка методик формування наноструктур кадмій телуриду методами колоїдного синтезу та дослідження їх оптичних властивостей
Курик Андрій Онуфрійович
Winner
Розробка методик формування наноструктур кадмій телуриду методами колоїдного синтезу та дослідження їх оптичних властивостей
Кучук Андріан Володимирович
Winner
Високороздільна X-променева діагностика одномірних та планарних наноструткур GaN на підкладках кремнію
Поліщук Юлія Олегівна
Winner
Високороздільна X-променева діагностика одномірних та планарних наноструткур GaN на підкладках кремнію
Станчу Григорій Вікторович
Winner
Високороздільна X-променева діагностика одномірних та планарних наноструткур GaN на підкладках кремнію
2011
Авраменко Катерина Андріївна
Winner
Дослідження електронних, змішаних плазмон-фононних збуджень та структурних особливостей в нітридних наноструктурах при нерівноважн
Велещук Віталій Петрович
Participant
Природна та індукована струмом трансформація структури, електрофізичних та люмінесцентних властивостей світловипромінюючих GaP та
Деркач Катерина Володимирівна
Participant
Теорія локального електромеханічного відгуку тонких плівок параелектриків-напівпровідників
Киселюк Максим Павлович
Participant
Природна та індукована струмом трансформація структури, електрофізичних та люмінесцентних властивостей світловипромінюючих GaP та
Коломис Олександр Федорович
Winner
Дослідження електронних, змішаних плазмон-фононних збуджень та структурних особливостей в нітридних наноструктурах при нерівноважн
Крутов Олександр Дмитрійович
Participant
Теорія локального електромеханічного відгуку тонких плівок параелектриків-напівпровідників
Матяш Ігор Євгенович
Winner
Дослідження процесів взаємодії поляризованого випромінювання з наноструктурованими матеріалами сенсорної електроніки методами моду
Морозовська Ганна Миколаївна
Participant
Теорія локального електромеханічного відгуку тонких плівок параелектриків-напівпровідників
Наумов Андрій Вадимович
Winner
Дослідження електронних, змішаних плазмон-фононних збуджень та структурних особливостей в нітридних наноструктурах при нерівноважн
Носенко Валентина Володимирівна
Participant
Дослідження аномального ефекту інверсії спектру ЕПР центрів NO32- в гідроксилапатиті
Сафрюк Надія Володимирівна
Winner
Дослідження електронних, змішаних плазмон-фононних збуджень та структурних особливостей в нітридних наноструктурах при нерівноважн
2009
Гоменюк Юрій Юрійович
Winner
Електрофізичні та електролюмінесцентні властивості нанорозмірних діелектричних шарів, отриманих на базі рідкоземельних окислів
Лопатинський Андрій Миколайович
Winner
Використання ефекту локалізованого поверхневого плазмонного резонансу для створення сенсорних систем на масивах наноструктур золот
Мятяш Ігор Євгенович
Participant
Модуляційно-поляризаційні дослідження резонансних та нерезонансних явищ в кластерних та композитних матеріалах
Руденко Світлана Петрівна
Participant
Модуляційно-поляризаційні дослідження резонансних та нерезонансних явищ в кластерних та композитних матеріалах
Тягульський Станіслав Ігорович
Winner
Електрофізичні та електролюмінесцентні властивості нанорозмірних діелектричних шарів, отриманих на базі рідкоземельних окислів
2007
Бєгун Євгенія Валеріївна
Winner
Дослідження механізмів локального п'єзоелектричного відгуку тонких плівок
Глушко Олександр Євгенович
Winner
Виготовлення та дослідження двовимірних структур макропористого кремнію для розробки неохолоджуваних фотодетекторів
Єфанов Олександр Миколайович
Winner
Нанокомпозитні нк-TaN/a-Si3N4 дифузійні бар'єри в металізації напівпровідникових приладів на основі GaN та SiC для високо-потужної
Іванов Віталій Ігорович
Winner
Виготовлення та дослідження двовимірних структур макропористого кремнію для розробки неохолоджуваних фотодетекторів
Коротєєв Вадим Вячеславович
Winner
Дослідження принципів генерації міліметрового та сібміліметрового випромінювання у нанорозмірних гетероструктурних n+ -n- n+ та n+
Кучук Андріан Володимирович
Winner
Нанокомпозитні нк-TaN/a-Si3N4 дифузійні бар'єри в металізації напівпровідникових приладів на основі GaN та SiC для високо-потужної
Литвиненко Олег Олександрович
Winner
Виготовлення та дослідження двовимірних структур макропористого кремнію для розробки неохолоджуваних фотодетекторів
Морозовська Ганна Миколаївна
Winner
Дослідження механізмів локального п'єзоелектричного відгуку тонких плівок
Мунтіян Петро Миколайович
Winner
Дослідження принципів генерації міліметрового та сібміліметрового випромінювання у нанорозмірних гетероструктурних n+ -n- n+ та n+
Наумов Андрій Вадимович
Winner
Дослідження гальваномагнітних властивостей двовимірного електронного газу в нанорозмірних гетероструктурах AlxGa1-xN/GaN
Паршин Костянтин Анатолійович
Winner
Виготовлення та дослідження двовимірних структур макропористого кремнію для розробки неохолоджуваних фотодетекторів
Рибаченко Дмитро Миколайович
Winner
Дослідження принципів генерації міліметрового та сібміліметрового випромінювання у нанорозмірних гетероструктурних n+ -n- n+ та n+
Слободян Микола Васильович
Winner
Нанокомпозитні нк-TaN/a-Si3N4 дифузійні бар'єри в металізації напівпровідникових приладів на основі GaN та SiC для високо-потужної
2005
Глушко Олександр Євгенович
Winner
Розробка активних елементів оптоелектронних пристроїв на основі напівпровідникових фотонних кристалів
Литвиненко Олег Олександрович
Winner
Розробка активних елементів оптоелектронних пристроїв на основі напівпровідникових фотонних кристалів
Паршин Костянтин Анатолійович
Winner
Розробка активних елементів оптоелектронних пристроїв на основі напівпровідникових фотонних кристалів
Самойлов Антон Володимирович
Winner
Розробка багатоелементного колірного інтерферометричного аналізатора газової суміші
Христосенко Роман Васильович
Winner
Розробка багатоелементного колірного інтерферометричного аналізатора газової суміші
2003
Кізак Ірина Миронівна
Winner
Розробка лазерних методів одержання низькорозмірних структур кремнію та дослідження їх випромінюючих властивостей з метою створенн
Манойлов Едуард Геннадійович
Winner
Розробка лазерних методів одержання низькорозмірних структур кремнію та дослідження їх випромінюючих властивостей з метою створенн
2001
Литвин Петро Мар’янович
Winner
Дослідження структурних релаксаційних процесів у контактах метал-напівпровідник під дією швидкого температурного відпалу та опромі
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023