Можливо, ви намагаєтесь звернутися до цього сайту із захищеного браузера на сервері. Увімкніть сценарії та перезавантажте сторінку.
Увімкнення більш доступного режиму
Вимкнення більш доступного режиму
Пропустити команди стрічки
Перейти до основного вмісту
Вимкнути анімацію
Увімкнути анімацію
Увійти
The National Academy of Sciences of Ukraine
Awards and honors of the NAS of Ukraine
Young Science NAS Ukraine
Scholarships of the NAS of Ukraine for Young Scientists
Contestants
About award
Messages
NAS Ukraine
About NASU
Activity
Apparatus of Presidiumof NASU
Awards
Book
Book Series
Centers for Collective Use of NAS of Ukraine
Colegial
Competition
Вибрано
Department
International cooperation
Members
Messages
Multi-volume
NASUDepartment
Organization
Personal Site
Postgraduate and Doctoral Education
Presidium
Державні нагороди та відзнаки
НАН України
Наукові та науково-популярні заходи НАН України
Наукові та науково-прикладні розробки
Центри колективного користування приладами НАН України
Red
Інформаційне наповнення сайту
bcs
Contestants
Так
Так
5%,95%
2011
2010
2009
Конкурсанти
Contestants 2010
Institute for Problems of Cryobiology and Cryomedicine
Abakumova Olena S.
Провідний інженер
Bondarovych Mykola O.
Інженер 1-ї категорії
Marine Hydrophysical Institute
Anisimov Anatolii Y.
Iarova Daria O.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Maslova Veronika M.
State Scientific Insitution "Institute for Single Crystals"
Babaievska Nataliia V.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Minenko Serhii S.
Молодший науковий співробітник
Seminko Vladyslav V.
I. I. Schmalhausen Institute of Zoology
Balashov Ihor O.
Iaryhin Oleksandr M.
Kanana Yuliia P.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
THERMAL ENERGY TECHNOLOGY INSTITUTE OF THE NATIONAL ACADEMY OF SCIENCES OF UKRAINE
Batrak Oleksandr A.
Молодший науковий співробітник
Bondzyk Dmytro L.
Молодший науковий співробітник
Kosiachkov Oleksii V.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Shchudlo Taras S.
Institute of Plant Physiology and Genetics
Bavol Andrii V.
Провідний інженер
Radchenko Mariia P.
Молодший науковий співробітник
H.Skovoroda Institute of Philosophy
Bazyk Dmytro Vasylyovych
Кандидат філософських наук
Молодший науковий співробітник
Samchuk Roman Volodymyrovych
Кандидат філософських наук
Молодший науковий співробітник
Viedrov Oleksii I.
Institute of Macromolecular Chemistry
Bei Iryna Mykolaivna
Молодший науковий співробітник
Honchar Oleksii M.
Молодший науковий співробітник
Institute for Nuclear Research
Beliuskina Olha O.
Провідний інженер
Klimova Nataliia A.
Провідний інженер
Nahornyi Serhii S.
Провідний інженер
Podviianiuk Ruslan B.
Провідний інженер
Polishchuk Oksana H.
Провідний інженер
Shevchenko Institute of Literature
Berbenets Liudmyla S.
Кандидат філологічних наук
Молодший науковий співробітник
Cheletska Mar’iana M.
Кандидат філологічних наук
В. о. ученого секретаря
E.O. Paton Electric Welding Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine
Bernatskyi Artemii Volodymyrovych
Молодший науковий співробітник
Derlomenko Volodymyr V.
Молодший науковий співробітник
Hnizdylo Oleksandr Mykolaiovych
Молодший науковий співробітник
Klochkov Illia Mykolaiovych
Науковий співробітник
Malhin Mykhailo H.
Polishko Hanna Oleksiivna
Молодший науковий співробітник
Zhukov Viktor Viktorovych
Молодший науковий співробітник
Institute of Mathematical Machines and Systems
Bezhenar Roman V.
Науковий співробітник
Dziuba Dmytro O.
інженер-програміст
Terletska Kateryna V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Research Center for Industrial Problems of Development
Bielikova Nadiia V.
Кандидат економічних наук
Науковий співробітник
Institute of Physics
Bilovskyi Pavlo A.
Молодший науковий співробітник
Jesylevskyi Semen O.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Levko Dmytro S.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Lutsyk Petro M.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Matsniev Ihor V.
Молодший науковий співробітник
Senenko Anton I.
Stryzheus Dmytro Viktorovich
Voitovych Vasyl V.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Institute of Electrodynamics
Blinov Ihor V.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Chopyk Vasyl V.
Молодший науковий співробітник
Karlov Oleksii M.
Інженер 1-ї категорії
Tankevych Serhii Y.
Інженер 1-ї категорії
Institute for Problems of Materials Sciences National Academy of Sciences of Ukraine
Bober Mykhailo V.
Молодший науковий співробітник
Danylenko Vitalii I.
Провідний інженер
Fartushna Yuliia V.
Молодший науковий співробітник
Pavliuchkov Dmytro V.
Молодший науковий співробітник
Shut Olha O.
Tkachenko Serhii V.
Молодший науковий співробітник
Tyschchenko Yaana S.
Молодший науковий співробітник
L. V. Pisarzhevsky Institute of Physical Chemistry
Bondarenko Vladyslav M.
Провідний інженер
Iakovenko Anastasiia V.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
S. P. Timoshenko Institute of Mechanics
Boreiko Nataliia Petrivna
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Khoroshun Anatolii S.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Rusinov Oleksandr O.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
V. Ye. Lashkaryov Institute of Semiconductor Physics
Bratus Oleg Leonidovych
Молодший науковий співробітник
Kalytchuk Serhii M.
Молодший науковий співробітник
Luk’ianov Anatolii M.
Молодший науковий співробітник
Tiahulskyi Stanislav I.
Молодший науковий співробітник
Institute of Molecular Biology and Genetics
Brovarets Olha O.
Bublyk Olena M.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Iurenko Yevhen P.
Кандидат біологічних наук
Старший науковий співробітник
Soldatkin Oleksandr O.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Institute for Information Recording of the National Academy of Sciences of Ukraine
Chaikovska-Dodonova Liudmyla V.
Провідний інженер
Horbov Ivan V.
Кандидат технічних наук
Старший науковий співробітник
Institute for Sorption and Problems of Endoecology
Chepurna Iryna K.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Fedoryshyn Oleksandr S.
Молодший науковий співробітник
Hozhenko Oleh V.
РАДА ПО ВИВЧЕННЮ ПРОДУКТИВНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Cherednichenko Yuliia H.
Кандидат економічних наук
Науковий співробітник
State Institution "Institute of World History of the National Academy of Sciences of Ukraine"
Chornohor Yaroslav O.
Кандидат історичних наук
Старший науковий співробітник
Ткаченко Ігор Володимирович
Кандидат історичних наук
Старший науковий співробітник
Institute of Cell Biology and Genetic Engineering, National Academy of Sciences of Ukraine
Danchenko Maksym M.
Молодший науковий співробітник
Kvasko Olena Y.
Інженер 1-ї категорії
Ovcharenko Olha O.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
State Museum of Natural History
Danyliuk Kateryna M.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Dоnetsk Institute for Physics and Engineering named after O.O.Galkin of the NAS of Ukraine
Davydenko Oleksandr A.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Kulahin Dmytro V.
Молодший науковий співробітник
Shevtsova Tatyana Nikolayevna
Молодший науковий співробітник
Vozniak Andrii V.
Молодший науковий співробітник
Zhytlukhina Olena S.
Провідний інженер
The Ethnology Institute National Academy of Sciences of Ukraine
Diakiv Volodymyr M.
Кандидат філологічних наук
Старший науковий співробітник
Kachmar Mariia B.
Кандидат філологічних наук
Науковий співробітник
V.M. Koretsky Institute of State and Law of Natiopnal Academy of Sciences of Ukraine
Didyk Serhii Y.
Кандидат юридичних наук
Молодший науковий співробітник
Hetman Andrii V.
Молодший науковий співробітник
Institute of Pulse Processes and Technologies
Divak Nadiia P.
Kryvyi Rih Botanical Garden of National Academy of Scienses of Ukraine
Dolyna Oleksandr O.
Державна установа Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім.Г.М.Доброва
Doronina Halyna А.
Onopriienko Maryna O.
Zhyvaha Oksana V.
M. G. Kholodny Institute of Botany
Dymytrova Liudmyla Volodymyrivna
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
B. Verkin Institute for Low Temperature Physics and Engineering of the National Academy of Sciences of Ukraine
Fedorchenko Oleksii V.
Молодший науковий співробітник
Moskovchenko Olena O.
Молодший науковий співробітник
Rykova Hanna I.
Молодший науковий співробітник
Smorodin Oleksandr V.
Молодший науковий співробітник
Karpenko Physico-Mechanical Institute of the National Academy of Sciences of Ukraine
Frankevych Liudmyla F.
Інженер 1-ї категорії
Holovchuk Myroslav Y.
Провідний інженер
Hrybovska Viktoriia I.
Kost Yaroslav P.
Kostiv Rostyslav B.
Провідний інженер
Kulyk Volodymyr Volodimirovich
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Lutsyk Oleksii A.
Молодший науковий співробітник
Mandzii Teodor S.
Інженер 2-ї категорії
Matsko Ivan Y.
Інженер 2-ї категорії
Molkov Yurii V.
Інженер 1-ї категорії
Onyshchak Nataliia V.
Інженер 1-ї категорії
Trush Vasyl S.
Bogolyubov Institute for Theoretical Physics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Gamayun A. V.
Perepelytsya Sergiy M.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Institute for Ukrainian Language
Habai Anna Y.
Кандидат філологічних наук
Молодший науковий співробітник
V. I. Vernadskyi National Library of Ukraine
Halahan Liudmyla M.
В. о. завідувача
Serbin Oleh O.
Кандидат історичних наук
Старший науковий співробітник
Institute of Geology and Geochemistry of Combustible Minerals of the National Academy of Science of Ukraine
Hryvniak Halyna B.
Провідний інженер
Institute of Organic Chemistry
Hur’ieva Anastasiia M.
Інженер
Kanishchev Oleksandr S.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
Mushta Oleksii I.
Інженер 1-ї категорії
Institute of Magnetism NAS of Ukraine and MES of Ukraine
Iablonskyi Serhii O.
Sharai Iryna V.
M. P. Semenenko Institute of Geochemistry, Mineralogy and Ore Formation
Iakovenko Oleksandr V.
Pavliuk Oleksandra V.
Zlobina Kateryna S.
Institute of Geological Sciences
Iatsenko Olha V.
Klymenko Yuliia V.
Romaniuk Lesia S.
Institute of hydrobiology National academy of sciences of Ukraine
Ihnatenko Iryna I.
Кандидат географічних наук
Молодший науковий співробітник
Usov Oleksandr Y.
Науковий співробітник
G. V. Kurdyumov Institute for Metal Physics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Ivashchuk Liubov I.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Zatsarna Oleksandra V.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
State Organization “Institute of market and economic&ecological researches of the National Academy of Sciences of Ukraine”
Jermakova Olha A.
Молодший науковий співробітник
Redina Yevheniia V.
Молодший науковий співробітник
State Institution "Institute of Economics and Forecasting of NAS of Ukraine"
Jershova Halyna Vitaliivna
Кандидат економічних наук
Молодший науковий співробітник
Oleksandrenko Yurii A.
Молодший науковий співробітник
Podolets Roman Z.
Кандидат економічних наук
Старший науковий співробітник
V.P. Kukhar Institute of Bioorganic Chemistry and Petrochemistry
Kamenskykh Dmytro S.
Молодший науковий співробітник
Kononets Liudmyla A.
Молодший науковий співробітник
M.S. Hrushevsky Institute of Ukrainian Archeography and Source Studies
Kanevska Iryna O.
Кандидат історичних наук
Молодший науковий співробітник
L. M. Litvinenko Institute of Physical-Organic Chemistry and Coal Chemistry
Kapitanov Illia Vladimirovich
Молодший науковий співробітник
Marichev Kostiantyn O.
Institute of Technical Mechanics of the National Academy of Sciences and the State Space Agency of Ukraine
Khannanov Andrii V.
Інженер
Maslova Anna Ivanivna
Молодший науковий співробітник
Melashych Sergij V.
Молодший науковий співробітник
Institute of Electrophysics & Radiation Technologies
Kitsenko Lesia M.
Молодший науковий співробітник
National Science Center ‘Kharkiv Institute of Physics and Technology’
Kitsenko Yurii O.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Institute of Electron Physics
Klenivskyi Myron S.
Tymchyk Roman V.
V. M. Glushkov Institute of Cybernetics
Knopova Viktoriia P.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Pepeliaieva Tetiana V.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Institute of Software Systems
Kolesnyk Andrii L.
Seleznova Nina V.
Stepaniuk Mykhailo Y.
R. E. Kavetsky Institute of Experimental Pathology, Oncology and Radiobiology
Kolesnyk Denys L.
Провідний інженер
Lykhova Oleksandra O.
Провідний інженер
Shpak Yevhenii H.
Молодший науковий співробітник
Institute of Renewable Energy of the National Academy the Sciences of Ukraine
Kondratiuk Hanna H.
Matiakh Serhii V.
Institute of Engineering Thermophysics NAS Ukraine
Korniichuk Dmytro M.
Науковий співробітник
Kovtun Svitlana I.
Науковий співробітник
Tselen Bohdan Y.
Науковий співробітник
O. V. Palladin Institute of Biochemistry
Koshel Tetiana A.
V. Bakul Institute for Superhard Materials
Kozyriev Artem V.
Молодший науковий співробітник
Nikyshyna Maryna V.
Osadchyi Oleksandr A.
O. Ya. Usikov Institute for Radio Physics and Electronics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Krasov Pavlo S.
Молодший науковий співробітник
Popkov Oleksii Y.
Prykolotin Serhii A.
Slipchenko Tetiana M.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Vyplavin Pavlo L.
Молодший науковий співробітник
G. S. Pysarenko Institute for Problems of Strength
Kruhlii Yana D.
Молодший науковий співробітник
Government institution “Institute of food biotechnology and genomics National academy of sciences of Ukraine"
Krupodorova Tetiana A.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Zhuk Viktoriia P.
Провідний інженер
Carpathian Branch of Subbotin Institute of Geophysics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Kuderavets Roman S.
Кандидат геологічних наук
Науковий співробітник
Institute of Applied Physics
Kupriienko Viktor V.
Молодший науковий співробітник
S. SUBBOTIN INSTITUTE OF GEOPHYSICS OF NATIONAL ACADEMY OF SCIENCES OF UKRAINE
Kushnir Anton M.
Провідний інженер
Mychak Serhii V.
Провідний інженер
Zaitsev Heorhii M.
Молодший науковий співробітник
Institute of Thermoelectricity under NAS and MES of Ukraine
Kuz Roman V.
Кандидат фізико-математичних
Старший науковий співробітник
Space Research Institute under NAS of Ukraine and State Space Agency of Ukraine
Kuzmych Andrii A.
Провідний інженер
A. Pidhornyi Institute of Mechanical Engineering Problems of NAS of Ukraine
Kuznetsov Mykhailo O.
Провідний інженер
Sviet Yevhen V.
Кандидат технічних наук
Науковий співробітник
Telegin Oleksiy V.
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Physico-technological Institute of Metals and Alloys
Levchenko Yuliia M.
Skorobahatko Yuliia P.
Молодший науковий співробітник
Institute of Industrial Economics
Luk’ianenko Olena V.
Науковий співробітник
Institute for Safety Problems of Nuclear Power Plants NAS of Ukraine
Lytvyn Ivan A.
Інженер
Institute of Biology of the Southern Seas im.O.O.Kovalevskoho
Makarov Mykhailo V.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Makarov Mykhailo V.
Кандидат біологічних наук
Молодший науковий співробітник
Bogomoletz Institute of Physiology
Mamenko Mykola V.
Молодший науковий співробітник
M.S. Poliakov Institute of Geotechnical Mechanics of the National Academy of Sciences of Ukraine
Medvedieva Olha Oleksіуivna
Кандидат технічних наук
Молодший науковий співробітник
Institute of Mathematics of NAS of Ukraine
Molyboha Volodymyr M.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Nesterenko Maryna O.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Riabukha Tetiana V.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Lviv National Library of Ukraine named after V. Stefanyk
Movna Marianna V.
провідний бібліограф
Sereda Oksana Z.
Молодший науковий співробітник
Institute for Condensed Matter Physics
Mryhlod Olesia I.
Кандидат технічних наук
Провідний інженер
Institute of Ecology of the Carpathians
Mykitchak Taras I.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Shtupun Vitali Petrovych
Інженер 1-ї категорії
Institute of Radio Astronomy
Pankov Serhii V.
Інженер 2-ї категорії
Zubrin Sviatoslav Y.
Провідний інженер
‘Transmag’ Institute of Transport Systems and Technologies
Poslavskyi Serhii Y.
Молодший науковий співробітник
Tarasov Andrii S.
Провідний інженер
Donetsk Botanical Garden
Prokhorova Svitlana I.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
Department of Physical Chemistry of Fossil Fuels of the Institute of Physical-Organic Chemistry and Coal Chemistry named after L. M. Lytvynenko of National Academy of Sciences of Ukraine
Prystai Mar’iana Volodymyrivna
Провідний інженер
Institute for Art Studies, Folklore and Ethnology
Pylypak Maksym A.
мистецтвознавець
Zhyhun Viacheslav V.
Молодший науковий співробітник
Institute of Cell Biology
Pyniaha Yurii V.
Провідний інженер
A. Yu. Krymsky Institute of Oriental Studies
Rudenko Nataliia M.
Кандидат історичних наук
Науковий співробітник
Institute of Applied Mathematics and Mechanics
Salimov Ruslan R.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Skobelev Volodymyr V.
Кандидат фізико-математичних
Молодший науковий співробітник
Institute of Geography
Santalova Svitlana O.
Науковий співробітник
D.K. Zabolotny Institute of Microbiology an Virology of the NASU
Shubchynskyi Volodymyr V.
Кандидат біологічних наук
Науковий співробітник
V. I. Vernadsky Institute of General and Inorganic Chemistry
Slobodyanyuk Ivan Oleksandrovych
Інженер
F. D. Ovcharenko Institute of Biocolloidal Chemistry
Starchenko Vitalii Y.
Кандидат фізико-математичних
Науковий співробітник
Tsyhanovych Olena A.
Кандидат хімічних наук
Науковий співробітник
Voitenko Olena Y.
Молодший науковий співробітник
State Institution "The Institute of Environmental Geochemistry of National Academy of Sciences of Ukraine"
Stetsenko Dmytro O.
Науковий співробітник
International Research and Training Center for Information Technologies and Systems under NAS and MES of Ukraine
Tadeieva Yuliia P.
Молодший науковий співробітник
Tyshchenko Maksym A.
A. V. Dumansky Institute of Colloid and Water Chemistry
Tryfonova Maryna Y.
Молодший науковий співробітник
State Institution “Institute of regional research named after M.I. Dolishniy of NAS of Ukraine”
Tymechko Iryna R.
Молодший науковий співробітник
O. O. Potebnia Institute of Linguistics of the National Academy of Scciences of Ukraine
Tyshchenko-Monastyrska Oksana Oleksandrivna
Кандидат філологічних наук
Молодший науковий співробітник
Chuiko Institute of Surface Chemistry
Vitiuk Nadiia V.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
State Institution "Institute technical problems magnetism of the National academy of sciences of Ukraine"
Voloshko Oleksandr V.
Молодший науковий співробітник
Institute of Hydromechanics of NAS of Ukraine
Voskobiinyk Andrii V.
Кандидат технічних наук
Старший науковий співробітник
Main Astronomical Observatory
Zinchenko Ihor A.
A. V. Bogatsky Physico-Chemical Institute
Аleksandrova D. I.
Кандидат хімічних наук
Молодший науковий співробітник
©
Інститут програмних систем НАН України
, 2023