Премія імені Богомольця Олександра Олександровича
За видатні наукові роботи в галузі фізіології та патофізіології
Премія імені Крилова Миколи Митрофановича
За видатні наукові роботи в галузі нелінійної механіки та прикладної математики
Премія імені Патона Євгена Оскаровича
За видатні наукові роботи в галузі створення нових металевих матеріалів і методів їх обробки
Премія імені Писаржевського Льва Володимировича
За видатні наукові роботи в галузі хімії та хімічної технології
Премія імені Юр'єва Василя Яковича
За видатні наукові роботи в галузі генетики і створення нових методів акліматизації, більш високоврожайних сортів сільськогосподарських культур та високопродуктивних порід тварин
Премія імені Заболотного Данила Кириловича
За видатні наукові роботи в галузі мікробіології, вірусології, епідеміології
Премія імені Динника Олександра Миколайовича
За видатні наукові роботи в галузі механіки і машинобудування
Премія імені Холодного Миколи Григоровича
За видатні наукові роботи в галузі ботаніки, фізіології та екології рослин
Премія імені Палладіна Олександра Володимировича
За видатні наукові роботи в галузі біохімії та молекулярної біології
Премія імені Проскури Георгія Федоровича
За видатні роботи в галузі енергетики
Премія імені Синельникова Кирила Дмитровича
За видатні роботи в галузі ядерної фізики
Премія імені Лебедєва Сергія Олексійовича
За видатні досягнення в галузі обчислювальної техніки, приладобудування й створення засобів і систем автоматизації та управління
Премія імені Лебедєва Сергія Олексійовича
За видатні досягнення в галузі обчислювальної техніки, приладобудування й створення засобів і систем автоматизації та управління
Премія імені Янгеля Михайла Кузьмича
За видатні досягнення в галузі прикладної і технічної механіки та ракетно-космічної техніки
Премія імені Франка Івана Яковича
За видатні роботи в галузі філології, етнології та мистецтвознавства
Премія імені Симиренка Льва Платоновича
За видатні наукові роботи в галузі садівництва, дендробіології та квітникарства
Премія імені Глушкова Віктора Михайловича
За видатні досягнення в галузі кібернетики, загальної теорії обчислювальних машин і систем
Премія імені Барабашова Миколи Павловича
За видатні роботи в галузі фізики планет, зірок і галактик
Премія імені Карпенка Георгія Володимировича
За видатні наукові роботи в галузі фізико-хімічної механіки матеріалів і матеріалознавства
Премія імені Кіпріанова Андрія Івановича
За видатні наукові роботи в галузі органічної хімії, хімії високомолекулярних сполук та хімічної технології
Премія імені Францевича Івана Микитовича
За видатні наукові роботи в галузі фізичного матеріалознавства
Премія імені Грушевського Михайла Сергійовича
За видатні наукові роботи в галузі історичної україністики та соціології
Премія імені Кримського Агатангела Юхимовича
За видатні наукові роботи в галузі сходознавства
Премія імені Василенка Миколи Прокоповича
За видатні наукові роботи в галузі держави і права України
Премія імені Стражеска Миколи Дмитровича
За видатні наукові роботи в галузі лікування внутрішніх хвороб, кардіології
Премія імені Боголюбова Миколи Миколайовича
За видатні наукові роботи в галузі математики і теоретичної фізики
Премія імені Костомарова Миколи Івановича
За видатні наукові роботи в галузі історії та історичного джерелознавства
Премія імені Туган-Барановського Михайла Івановича
За видатні наукові роботи в галузі економіки
Премія імені Шмальгаузена Івана Івановича
За видатні наукові роботи в галузі зоології, морфології, філогенії, екології тварин та біоніки
Премія імені Яновського Федора Гавриловича
За видатні наукові роботи в галузі терапії, клінічної бактеріології та імунології
Премія імені Мечникова Іллі Ілліча
За видатні роботи в галузі мікробіології, імунології та геронтології
Премія імені Комісаренка Василя Павловича
За видатні наукові роботи в галузі патофізіології і ендокринології
Премія імені Антонова Олега Костянтиновича
За видатні досягнення в галузі технічної механіки та літакобудування
Премія імені Бродського Олександра Ілліча
За видатні наукові роботи в галузі теорії хімічної будови, кінетики та реакційної здатності
Премія імені Вєркіна Бориса Ієремійовича
За видатні роботи в галузі фізики і техніки низьких температур
Премія імені Давидова Олександра Сергійовича
За видатні роботи в галузі теоретичної і біологічної фізики
Премія імені Доброхотова Миколи Миколайовича
За видатні наукові роботи в галузі металургії та матеріалознавства
Премія імені Колесси Філарета Михайловича
За видатні наукові роботи в галузі української фольклористики, етнології, народознавства та музикології
Премія імені Курдюмова Георгія Вячеславовича
За видатні роботи в галузі фізики металів та фізичного матеріалознавства
Премія імені Лаврентьєва Михайла Олексійовича
За видатні наукові роботи в галузі математики
Премія імені Лашкарьова Вадима Євгеновича
За видатні роботи в галузі фізики напівпровідників та напівпровідникового приладобудування
Премія імені Михалєвича Володимира Сергійовича
За видатні досягнення в галузі інформатики, теорії оптимізації і системного аналізу
Премія імені Некрасова Зота Ілліча
За видатні наукові роботи в галузі металургії
Премія імені Остроградського Михайла Васильовича
За видатні наукові роботи в галузі математики та математичних проблем механіки
Премія імені Пекаря Соломона Ісаковича
За видатні роботи у галузі теорії твердого тіла
Премія імені Потебні Олександра Опанасовича
За видатні наукові роботи в галузі мовознавства, філософії, мови та народної творчості
Премія імені Прихотько Антоніни Федорівни
За видатні роботи в галузі лазерної фізики, оптики та кристалографії
Премія імені Птухи Михайла Васильовича
За видатні наукові роботи в галузі економіки і демографії, демографічної статистики
Премія імені Пулюя Івана
За видатні роботи у галузі прикладної фізики
Премія імені Субботіна Серафима Івановича
За видатні наукові досягнення в галузі геофізики, гідрофізики, наукового приладобудування, метрології та фізики атмосфери
Премія імені Тимошенка Степана Прокоповича
За видатні досягнення в галузі теоретичної та прикладної механіки
Премія імені Толубинського Всеволода Івановича
За видатні досягнення в галузі теплофізики та теплотехніки
Премія імені Хрущова Василя Михайловича
За видатні наукові роботи в галузі електроенергетики та електротехніки
Премія імені Чижевського Дмитра Івановича
За видатні наукові роботи в галузі філософських наук
Премія імені Федорова Євгена Павловича
За видатні роботи в галузі теоретичної та прикладної астрономії
Премія імені Кавецького Ростислава Євгеновича
За видатні наукові роботи в галузі експериментальної онкології
Премія імені Шубникова Льва Васильовича
За видатні роботи у галузі експериментальної фізики
Премія імені Трефілова Віктора Івановича
За видатні роботи в галузі фізики міцності і пластичності матеріалів
Премія імені Амосова Миколи Михайловича
За видатні наукові роботи в галузі кардіо- та судинної хірургії і трансплантології
Премія імені Амосова Миколи Михайловича
За видатні роботи в галузі біокібернетики, проблем штучного інтелекту та розробки нових інформаційних технологій
Премія імені Гершензона Сергія Михайловича
За видатні досягнення в галузі молекулярної біології, молекулярної генетики та молекулярної біофізики
Премія імені Брауде Семена Яковича
За видатні роботи в галузі радіофізики і радіоастрономії
Премія імені Волкова Дмитра Васильовича
За видатні роботи у галузі теорії ядра та фізики високих енергій
Премія імені Дородніцина Анатолія Олексійовича
За видатні досягнення в галузі комп’ютерної математики та обчислювальної техніки
Премія імені Крейна Марка Григоровича
За видатні наукові роботи в галузі функціонального аналізу і теорії функцій
Премія імені Лейпунського Олександра Ілліча
За видатні роботи у галузі ядерної енергетики
Премія імені Моргуліса Наума Давидовича
За видатні роботи в галузі фізики поверхні та фізичної і наноелектроніки
Премія імені Писаренка Георгія Степановича
За видатні наукові роботи в галузі міцності матеріалів і конструкцій
Премія імені Погорєлова Олексія Васильовича
За видатні наукові роботи в галузі геометрії і топології
Премія імені Тутковського Павла Аполлоновича
За видатні наукові досягнення в геології, географії, океанології, геоекології, кліматології та метеорології
Премія імені Шміта Федора Івановича
За видатні наукові роботи в галузі мистецтвознавства і культурології
Премія імені Чеботарьова Дмитра Федоровича
За особливо важливі наукові дослідження в галузі геронтології та геріатрії
Премія імені Митропольського Юрія Олександровича
За видатні наукові роботи в галузі математики та нелінійної механіки